ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ

skolka.jpg

Vážení rodiče,

budeme velice rádi, pokud nám odpovíte na následující otázky, které se týkají znovuotevření MŠ a prázdninového provozu a odešlete na adresumszn.republika@tiscali.cz

1. Předpokládaný termín otevření MŠ je 25.5.2020 a budeme pracovat podle metodického doporučení MŠMT a dodržování hygienických podmínek. Napište prosím, zda Vaše dítě po otevření bude docházet do MŠ, či zůstane doma. Vaše odpověď je důležitá pro organizaci chodu a zajištění dodržování hygienických podmínek.

1. Napište také, zda bude Vaše dítě o letních prázdninách 2020 bude docházet do MŠ, abychom znali přibližný počet dětí. Letní prázdninový provoz je následující: červenec otevřeno, srpen zavřeno.

Děkuji za spolupráci a Váš čas

Mgr. Lenka Nováčková