Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ

      skolka.jpg

Vážení rodiče, 

budeme velice rádi, pokud nám odpovíte na následující otázky, které se týkají znovuotevření MŠ a prázdninového provozu a odešlete na adresumszn.republika@tiscali.cz

 

  1. Předpokládaný termín otevření MŠ je 25.5.2020 a budeme pracovat podle metodického doporučení MŠMT a dodržování hygienických podmínek. Napište prosím, zda Vaše dítě po otevření bude docházet do MŠ, či zůstane doma. Vaše odpověď je důležitá pro organizaci chodu a zajištění dodržování hygienických podmínek.

 

  1. Napište také, zda bude Vaše dítě o letních prázdninách 2020 bude docházet do MŠ, abychom znali přibližný počet dětí. Letní prázdninový provoz je následující: červenec otevřeno, srpen zavřeno.

 

Děkuji za spolupráci a Váš čas

Mgr. Lenka Nováčková

ředitelka MŠ

861b2e571b76d154cfb93cc1fd3303fb.jpg

                         skolka.jpg

Vážení rodiče, 

budeme velice rádi, pokud nám odpovíte na následující otázky, které se týkají znovuotevření MŠ a prázdninového provozu a odešlete na adresu: mszn.republika@tiscali.cz

 

  1. Předpokládaný termín otevření MŠ je 25.5.2020 a budeme pracovat podle metodického doporučení MŠMT a dodržování hygienických podmínek. Napište prosím, zda Vaše dítě po otevření bude docházet do MŠ, či zůstane doma. Vaše odpověď je důležitá pro organizaci chodu a zajištění dodržování hygienických podmínek.

 

  1. Napište také, zda bude Vaše dítě o letních prázdninách 2020 bude docházet do MŠ, abychom znali přibližný počet dětí. Letní prázdninový provoz je následující: červenec otevřeno, srpen zavřeno.

 

Děkuji za spolupráci a Váš čas

Mgr. Lenka Nováčková

ředitelka MŠ

861b2e571b76d154cfb93cc1fd3303fb.jpg