Jdi na obsah Jdi na menu
 


co dovedu, to předvedu

CO DOVEDU, TO PŘEDVEDU
20.4. -24.4. 2020
Dobrý den milí rodiče,
v nadcházejícím týdnu se můžete s dětmi zaměřit na jejich dovednosti,
co už umí, co více potrénovat, či na co se zaměřit a podobně.
Předškolním dětem se přiblížil zápis do školy, i když v trochu jiné podobě, jak tomu bylo v loňských letech. Děti se sice nedostaví k zápisu, ale potrénovat hlavičku, tělíčko i jiné dovednosti můžete s dětmi i doma popřípadě v přírodě.
Zde je pár typů, nápadů a her, na které se můžete zaměřit, a to nejen ti starší, ale i mladší děti.
Moc na Vás všechny myslíme, a věříme, že jste v pořádku. Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou nám zasíláte na Facebookových stránkách, velmi nás těší, že se dětem věnujete i v takto nelehkých chvílích a posíláte foto i video. Všechny rodiče i dětičky zdraví vaše paní učitelky z koťátek

stazeny-soubor--1-.jpgstazeny-soubor--2-.jpgstazeny-soubor--3-.jpgstazeny-soubor--4-.jpgstazeny-soubor--5-.jpgstazeny-soubor--6-.jpgstazeny-soubor--7-.jpgstazeny-soubor--8-.jpgstazeny-soubor--9-.jpgstazeny-soubor--11-.jpgstazeny-soubor--12-.jpgstazeny-soubor--13-.jpgstazeny-soubor--14-.jpgstazeny-soubor--15-.jpgstazeny-soubor--16-.jpgstazeny-soubor.jpgstazeny-soubor--17-.jpg

CO DOVEDU, TO PŘEDVEDU
20.4. -24.4. 2020
Dobrý den milí rodiče,
v nadcházejícím týdnu se můžete s dětmi zaměřit na jejich dovednosti,
co už umí, co více potrénovat, či na co se zaměřit a podobně.
Předškolním dětem se přiblížil zápis do školy, i když v trochu jiné podobě, jak tomu bylo v loňských letech. Děti se sice nedostaví k zápisu, ale potrénovat hlavičku, tělíčko i jiné dovednosti můžete s dětmi i doma popřípadě v přírodě.
Zde je pár typů, nápadů a her, na které se můžete zaměřit, a to nejen ti starší, ale i mladší děti.
Moc na Vás všechny myslíme, a věříme, že jste v pořádku. Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou nám zasíláte na Facebookových stránkách, velmi nás těší, že se dětem věnujete i v takto nelehkých chvílích a posíláte foto i video. Všechny rodiče i dětičky zdraví vaše paní učitelky z koťátek

 

stazeny-soubor--1-.jpgstazeny-soubor--2-.jpgstazeny-soubor--3-.jpgstazeny-soubor--4-.jpgstazeny-soubor--5-.jpgstazeny-soubor--6-.jpgstazeny-soubor--7-.jpgstazeny-soubor--8-.jpgstazeny-soubor--9-.jpgstazeny-soubor--11-.jpgstazeny-soubor--12-.jpgstazeny-soubor--13-.jpgstazeny-soubor--14-.jpgstazeny-soubor--15-.jpgstazeny-soubor--16-.jpgstazeny-soubor.jpgstazeny-soubor--17-.jpg