Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. třída SLUNÍČKA - nám. Republiky

 SLUNÍČKA

                         slunicko1.gif

    Tato třída se nachází v prvním patře vpravo od schodiště. V této třídě s dětmi pracuje paní ředitelka a paní učitelka. Ve třídě máme 26 dětí ve věku od 2,5 - 6 let.  Naše třída se více zaměřuje na hudebně pohybové dovednosti a rozvoj jazykových schopností dětí. Velice rádi chodíme na procházky po okolí.. 

    Naše třída se skládá ze čtyř místností. První místnost máme uspořádanou, jako tělocvičnu. Zde máme i klavír a různé hudební nástroje pro děti. Můžeme zde cvičit, zpívat i tancovat. Snažíme se skloubit zpěv a pohyb dohromady. Rozvíjíme tak hrubou motoriku u dětí. V druhé místnosti máme spoustu hraček umístěných v herních koutcích. Máme zde i výtvarný koutek, kde si malujeme, kreslíme a tvoříme z různých materiálů. Ve třetí místnosti jsou stolečky, které využíváme k naší práci a ke stolování - svačinky a oběd. Máme zde i televizi, kterou využíváme v nepříznivém počasí. Poslední místnost je uzpůsobena , jako logopedická pracovna. Zde budeme společně procvičovat pusinky a rozvíjet naše komunikační dovednosti. Jsou tu i dva stolečky, které se využívají na práci s předškoláky a k individuálním činnostem.  

 

                           

 

Rubriky

Co děláme celý den

Příspěvků: 0